Формування психологічної готовності працівників патрульної поліції до застосування поліцейських заходів примусу
Анотація
Проаналізовано нормативні документи, що регламентують застосування правоохоронцями поліцейських заходів. З’ясовано сутність понять «поліцейський захід», «психологічна готовність». Визначено особливості застосування працівниками патрульної поліції поліцейських заходів примусу під час здійснення службової діяльності. Виявлено внутрішні та зовнішні чинники впливу на прийняття працівником рішення про застосування поліцейських заходів примусу. На підставі здійснених досліджень окреслено причини, що знижують ефективність формування психологічної готовності працівників патрульної поліції до застосування поліцейських заходів примусу. Обґрунтовано низку педагогічних умов, запровадження яких у систему професійного навчання поліцейських сприятиме підвищенню ефективності формування психологічної готовності правоохоронців до застосування поліцейських заходів примусу, а саме: розвиток мотивації до навчання, підвищення рівня власної професійної підготовленості; формування системи професійно значущих знань, умінь, навичок і рис шляхом посилення практичної спрямованості освітнього процесу; належний рівень матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу; достатній рівень професійної компетентності викладачів (інструкторів); залучення майбутніх працівників патрульної поліції до активної пізнавальної діяльності професійно-практичної спрямованості.
Завантаження
Переглядів анотації: 384 Завантажень PDF: 131
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.