Моделювання процесу формування мотивації злочинної поведінки особи
Ключові слова:
мотив, мотивація, термінальна система цінностей, інструментальна система цінностей, формування потреби, становлення мотиву, цілеутворення, вибір способів досягнення цілі, прогноз можливих дій та наслідків
Анотація
Досліджено питання моделювання процесів формування мотиву окремої поведінкової дії та мотивації життєдіяльності. Здійснено аналіз моделі формування мотиву В. В. Лунєєва та В. М. Кудрявцева, на основі осмислення яких спочатку створено лінійно-паралельну власну графічну модель, а потім за аналогією з моделлю «рефлекторного кільця» Н. А. Бернштейна – авторську кільцеву модель формування мотиву та мотивації.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Переглядів анотації: 131 Завантажень PDF: 265
Номер
Розділ
Психологічні проблеми роботи з делінквентами
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.